Sefamerve Nerede – Adresi – Müşteri Hizmetleri İletişim

sefamerve giyim

Türbanlı kadınların, ürünlerini pek beğendiği bir internet sitesi olan Sefamerve.com iletişim bilgileri ve Sefamerve müşteri hizmetleri telefon numarası aşağıda yer almaktadır.

SEFAMERVE TESETTÜR GİYİM İLETİŞİM

Tesettür giyim mağazası olan Sefamerve ürünlerini, bayanlar internetten değil de bizzat gidip deneyerek, görerek almak istese de böyle bir durum sözkonusu değil. Zira Sefamerve mağazası sadece internet mağazası. Online satış dışında herhangi bir satış merkezi, mağazası ya da satış kanalı bulunmamakta. Bu yüzden de tek alışveriş yolu internet sitesi. Aşağıda da Sefamerve.com indirim kuponu ve bu kuponu kullanabileceğiniz link yer alıyor. Bu link aracılığı ile indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

SEFAMERVE GİYİM
Adresi: Smikra Ltd. -  Sharjah Havaalanı Serbest Bölgesi. – Birleşik Arap Emirlikleri
Müşteri hizmetleri telefonu: 0850.221 3040

SEFAMERVE İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
SEFAMERVE İNDİRİM KUPONU KODU:

*** Sefamerve mağazaları nerede var konusu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

2 Responses to Sefamerve Nerede – Adresi – Müşteri Hizmetleri İletişim

  1. Muazzez dedek diyor ki:

    Slm anadolu yakası nerelerde subeleriniz var mesela pendik

  2. Saliha kısa diyor ki:

    İnternetten sitem yok vatsapvr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

48