Fakir Kampanyalı Ürünler Fiyatları Listesi

fakir

Almanya’da 1933 yılında kurulan Fakir Elektrikli Ev Aletleri, ülkemizde de ilgi gören markalardan bir tanesi olarak biliniyor. Aşağıda ise Fakir ev aletleri indirimli fiyatları ve online alışveriş yapabileceğiniz kendi internet sitesi Fakir Shop linki yer alıyor.

FAKİR KAMPANYALI ÜRÜNLER

Başta küçük ev aletleri olmak üzere süpürge, ütü, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, vantilatör, saç kurutma makinesi vb. gibi pek çok elektrik ve elektronik ürün ürünlerini barındıran Fakir online satış mağazası aşağıda yer alıyor. Bu Fakir internet satış mağazasını diğer mağazalardan ayıran ise direkt satış olduğu için mağaza fiyatlarına göre daha uygun olması. Ayrıca mağazalarda bulamadığınız veya bulamayacağınız kampanyalı ürünleri de yine bu mağazadan online olarak satın alma imkanına sahipsiniz.

FAKİR ÜRÜN İADE – DEĞİŞİM ŞARTLARI

Bu konuda Fakir oldukça esnek. İnternetten aldığınız ürünü herhangi bir neden belirtmeksizin iade ederek ücretini kredi kartınıza iade alabilir veya başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir neden belirtmenize gerek yok. Sadece beğenmemiş veya içinize sinmemiş olması yeterli. İade ederken, iade kargo ücretini karşı ödemeli olarak gönderiyorsunuz. Yani kargo ücreti de yine fakir tarafından karşılanıyor. özellikle rody ve violet serisi gibi oldukça beğenilen ürün gruplarına sahip olan markanın ürünleri 2 yıl garantili ve Fakir yetkili servisleri Türkiye’nin en geniş teknik servis ağına sahip markalarından birisi. Fakir fiyat listesi aşağıdan ayrıca görülebilmektedir.

FAKİR ONLINE OUTLET VE KATALOG MAĞAZASI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** fakir online alışveriş konusu hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

48