İndirimli Sporcu Besinleri – Gıdaları Satış Mağazaları

spor

Belli bir spor dalıyla uğraşanlar veya spor yerine vücut geliştirme ile uğraşanların, yeme içmelerine de ayrıca dikkat etmeleri gerekiyor. Dolayısıyla sıradan insanlar gibi lahmacuna, kebaba, hamburgere, pizzaya abanmak yerine internetten sporcu gıdaları satan mazağalar – siteler yolu ile kendilerine uygun gıdaları veya gıda takviyelerini almak durumundalar.

SPORCU GIDALARI SATAN MAĞAZALAR

Öncelikle bunlara sporcu gıdası veya sporcu besini demek yanlış. Bunlara daha çok gıda takviyesi demek durumundayız. Çünkü bunlar ne ilaç ne de gıda. Yani halk arasında sporcu gıdası dense de sporcu gıda takviyesi en doğru tabirdir. Dolayısıyla spor gıdası takviyeleri satan mağazalar sizin için en ideali olarak karşımıza çıkacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Konya, Samsun, Diyarbakır, Van, Eskişehir vb. gibi kentlerde spor gıda marketleri mevcuttur. Ancak buralardan almak yerine internetten indirimli fiyatlar ile daha ucuza gıda takviyesi almanız mümkün. Üstelik internetten alışverişin en güzel yanı ise eğer ürünü beğenmezseniz dilediğiniz gibi iade edip paranızı geri alabiliyor veya ürününüzü dilediğiniz gibi değiştirebiliyor oluşunuzdur. Bu mesafeli satış sözleşmeleri kanunundan kaynaklanan bir ayrıcalık. Oysa normal mağazadan yani fiiziki mağazadan aldığınızda, ürün iadeleri büyük bir sıkıntı çıkarıyor, genellikle de ürün iadesine yanaşmıyorlar. Çok şanslıysanız değişim yapıyorlar. Oysa online gıda takviyesi satan mağazalar için böyle bir şey mümkün değil. Dilediğiniz gibi iade edebiliyorsunuz. Özellikle protein tozu, protein bar (protein çikolatası), glutamin, supplementler, fitness besinleri, aminoaistler, vitaminler (a, b, c, d, e, k vitaminleri) vb. başta olmak üzere pek çok ürün satışı yapılıyor. Aşağıda da yine indirimli outlet sporcu besinleri alabileceğiniz bir internet mağazası bulunuyor. Dilerseniz deneyebilrisiniz.

SPORCU BESİNLERİ FİYATLARI LİSTESİ VE MAĞAZASI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

*** sporcu besinleri satan yerler hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

48